CeGyS, s.r.o. - gynekologicko-pôrodnícka ambulancia Trenčín / O nás
O nás Ambulancia Fotogaléria Cenník Poučenia Kontakt

Naša spoločnosť, CeGyS, s.r.o., Centrum Gynekologickej starostlivosti ponúka:

Komplexnú starostlivosť o ženy – Komplexnú starostlivosť o ženy – diagnostiku a liečbu chorôb ženských pohlavných orgánov, starostlivosť o tehotné ženy s fyziologickou, rizikovou i patologickou tehotnosťou, starostlivosť o ženy po liečbe pre nádorové ochorenia rodidiel.

Ultrazvuk – vykonávanie ultrazvukových (sono) vyšetrení gynekologickým pacientkám, tehotným ženám ako základné skríningové vyšetrenia, tak aj konziliárne vyšetrenia pre iných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, ultrazvukové vyšetrenia na žiadosť pacientky, vykonávanie 3D/4D ultrazvuku. Meranie NT a NB v 11 až 13+6 týždni tehotenstva s výpočtom rizika Downovho syndrómu a iných chromozómových odchýlok podľa metodiky The Fetal Medicine Foundation.

Komplexnú starostlivosť o pacientky s poruchami panvového dna a poruchami močenia – diagnostiku porúch panvového dna s návrhom komplexnej liečby od rehabilitačnej až po operačnú, diagnostiku príčin inkontinencie (úniku moču) s komplexnou liečbou od rehabilitačnej liečby, cez medikamentóznu liečbu až po návrh na operačnú liečbu.

Komplexnú starostlivosť o neplodné páry – diagnostiku príčin neplodnosti (sterility), liečbu neplodnosti od hormonálnej liečby až po intrauterinnú insemináciu (IUI), komplexnú prípravu pred odoslaním páru do centra asistovanej reprodukcie, spoluprácu s centrami asistovanej reprodukcie na Slovensku i v Čechách.

Starostlivosť poskytuje vysokokvalifikovaný personál na moderných prístrojoch podľa aktuálnych poznatkov lekárskej vedy.

Kto sme

Ordinačné hodiny

Pondelok:

11:00 - 19:00

Utorok:

07:30 - 15:30

Streda:

07:30 - 15:30

Štvrtok:

07:30 - 15:30

Piatok:

07:30 - 14:00

Aktuality

Poskytujeme konzultácie
a konziliárne vyšetrenia pre pacientky

O nás    |    Ambulancia    |    Fotogaléria    |    Cenník    |    Kontakt

Komplexná starostlivosť o ženy

Komplexná starostlivosť o pacientky s poruchami
panvového dna a poruchami močenia 

Ultrazvuk, 3D/4D ultrazvuk

Komplexná starostlivosť o neplodné páry


Dávame do pozornosti pacientok možnosť objednať sa mailom na adrese cegys@cegys.sk. Potrebné je uviesť druh požadovaného vyšetrenia a ďalšie potrebné údaje pre určenie termínu vyšetrenia. Najskôr, ako to bude možné, na mail odpovieme.

CeGyS, s.r.o.
Legionárska 31
911 01 Trenčín

Mobil: 0948 009 005
Tel.: 032 / 640 13 99

E-mail
cegys@cegys.sk

Copyright © 2016 cegys.sk. Všetky práva vyhradené.